3 st djupa tallrikar, diameter 20 cm.
5 st djupa skålar, diameter 16,5 cm.
3 st assietter, diameter 20,5 cm.
6 tefat, diameter 15,5 cm.
Bruksslitage, repor.
6 tefat, diameter 15,5 cm.
Bruksslitage, repor.