KARMSTOL, Sverige, 1900-tal.

KARMSTOL, Sverige, 1900-tal.
457743. KARMSTOL, Sverige, 1900-tal.

Brun klädsel. Ryggens höjd ca 75 cm.

Bruksslitage. Mindre skador på klädseln. Torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 471