TAKLAMPA, med blå glasskål, behängd med prismor, 1900-tal.

457731. TAKLAMPA, med blå glasskål, behängd med prismor, 1900-tal.

Diameter ca 30 cm.

Slitagew.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 30 cm.

Slitagew.

Antal besök: 2 480