SOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft.

457729. SOFFA, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Stomme av betsat lövträ. Skuren dekor. Fast stoppad rygg och sits. Längd ca 134 cm.

Slitage. Klädsel med slitage och någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 472