FÅTÖLJER, ett par, Emma-modell, 1800-tal.

457717. FÅTÖLJER, ett par, Emma-modell, 1800-tal.

Höjd 79 cm.

Åldersrelaterat slitage. Löst kantband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 79 cm.

Antal besök: 452