SKRIVBORD,teak, 1950/60-tal.

SKRIVBORD,teak, 1950/60-tal.
457706. SKRIVBORD,teak, 1950/60-tal.

5st Lådor.
Längd 166 cm
Bredd 90 cm
Höjd 76 cm
i 4 delar ( skruvar medföljer ).

Slitage,märken & repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

5st Lådor.
Längd 166 cm
Bredd 90 cm
Höjd 76 cm

Slitage,märken & repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 578