GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft.

4576873. GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft.

Diameter 66, höjd 170 cm.

Bruksslitage, spricka, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 66, höjd 170 cm.

Antal besök: 106