457684. ATTACHÉVÄSKA, läder, 1900-tal.
Gognacsfärgat kraftigt läder med naturfärgade sömmar. Invändigt inredd med fack. Kombinationslås.
Längd 45 cm, höjd 35 cm, bredd 20 cm.
Bruksslitage, repor, märken. Foder med streck efter bläckpenna. Axelrem saknas.