ATTACHÉVÄSKA, läder, 1900-tal.

457684. ATTACHÉVÄSKA, läder, 1900-tal.

Gognacsfärgat kraftigt läder med naturfärgade sömmar. Invändigt inredd med fack. Kombinationslås.
Längd 45 cm, höjd 35 cm, bredd 20 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Foder med streck efter bläckpenna. Axelrem saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 484