PÄLSKAPPA MED BASKER, mink, Bengtssons Pälsmode, Ystad.

4576806. PÄLSKAPPA MED BASKER, mink, Bengtssons Pälsmode, Ystad.

Rygglängd 110, ärm innermått 40 cm
Uppskattad storlek 38
Basker, storlek 54.

Bruksskick, smärre foderskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppskattad storlek 38
Basker, storlek 54.

Antal besök: 348