SPARBÖSSA, "Söndagsskolans Hednamission", 1900-talets början.

4576119. SPARBÖSSA, "Söndagsskolans Hednamission", 1900-talets början.

Polykromt bemålad sockel krönt av pojke. Höjd 19 cm. Längd 12 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 335