OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, 2 stycken, signerade.
457499. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, 2 stycken, signerade.
"Betande får vid Ystad", 37 x 45 cm, signerad N Bertil Johansson, daterad -89
"På väg till den lilla näckrosdammen växer åkervädd", 37 x 45 cm, signerad L Röst Hellqvist (Lisbet).