SALONGSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

45747. SALONGSGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Soffa, 2 karmstolar samt 2 stolar. Stomme i trä. Grågrön lackering med bronserade detaljer. Soffa, längd 140 cm. Bord, diam 73, höjd 63 cm.

Bruksslitage. Bord med fläckar. Mindre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 443