FRANS GARD, olja på duk, sign.

45744. FRANS GARD, olja på duk, sign.

Tallar i solnedgång. 68 x 90 cm.

Ramen med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramen med färgbortfall.

Antal besök: 1 265