457392. TRAKTÖRPANNOR och KASTRULLER, koppar, 7 delar, bl.a. Swedesign. 19/2000-tal.
Traktörpanna, Swedesign, pannans längd exkl. handtag 26 cm-.
Traktörpanna, Tagus Chef, diameter 21 cm.
Traktörpanna, diameter 27, höjd 8 cm.
Taktörpanna/kastull, Swedesign, diameter 19 cm, höjd 9 cm.
Kastrull, Krögarhuset, diameter 17 cm,
Kastrull, diameter 10, höjd 6 cm.
Uppläggningsfat, Krögarhuset, längd 17, höjd 4 cm.
Slitage. Märken. Repor. Locken har tappat koppar färgen.