ALLIANSRING i 18 K tvåfärgat guld med diamanter ca 0,10 ct, vikt 3,72 g.

457390. ALLIANSRING i 18 K tvåfärgat guld med diamanter ca 0,10 ct, vikt 3,72 g.

Flätad ring av tvåfärgat guld med fem diamanter m ca 0,10 ct.
Kattfot 18 K samt mästarstämpel.
Storlek 10/50.
Vikt 3,72 g.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 10/50.
Vikt 3,72 g.

Bruksskick.

Antal besök: 621