Vagn/Serveringsvagn, trä, Formica, 1950-tal.

4573438. Vagn/Serveringsvagn, trä, Formica, 1950-tal.

Barvagn på hjul med glaserad träram och två hyllor med vit formica beläggning, h.64cm, W.75cm, D.42cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, repor på platser, partiella nötningar, vattenfläckar och stötar i träet, flisning på ett ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 126