MICHAEL QVARSEBO. färgserigrafi, kvinnoansikte.

4573406. MICHAEL QVARSEBO. färgserigrafi, kvinnoansikte.

sgnerad, daterad 1992 och numrerad 6/40, 84 x 55 cm,
totalt 97 x 68 cm.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

totalt 97 x 68 cm.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 157