ÅKE ARENHILL. KOMPOSITION/AKVARELL, signerad.

4573096. ÅKE ARENHILL. KOMPOSITION/AKVARELL, signerad.

28,5x21 cm
Rammått 41x34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

28,5x21 cm
Rammått 41x34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 125