CIRKELSÅG samt stativ, 2000-tal.

457234. CIRKELSÅG samt stativ, 2000-tal.

Stativets längd ca 120 cm.
Sägen märkt 2000W, 230v, 50 Hz.

Bruksslitage. Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stativets längd ca 120 cm.

Antal besök: 1 566