GOLVUR, Anders Mathsson, Mora, 1800-tal.

457233. GOLVUR, Anders Mathsson, Mora, 1800-tal.

Höjd ca 205 cm
Bredd 60 cm.

Ålders samt bruksslitage. Senare bemålning. Senare sockel.
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 205 cm
Bredd 60 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 1 144