TRÄDGÅRDSMÖBLER, 7 delar, teak, 1900-tal.

457218. TRÄDGÅRDSMÖBLER, 7 delar, teak, 1900-tal.

Bord
Total längd 254 cm
Bredd 92 cm
Höjd 72 cm

6 stolar
Rygghöjd 100 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord
Total längd 254 cm
Bredd 92 cm
Höjd 72 cm

6 stolar
Rygghöjd 100 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 313