BOKSKÅP, 18/1900-tal.

457216. BOKSKÅP, 18/1900-tal.

Med vitrindel. 2 delat. Originalglas.
Längd ca 146 cm
Bredd ca 40 cm
Höjd 171 cm.

Åldersslitage. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!
457216. BOKSKÅP, 18/1900-tal.

Längd ca 146 cm
Bredd ca 40 cm
Höjd 171 cm.

Antal besök: 625