457200. KAFFESKEDAR, 22 st. Silver, delvis "Symfoni", Mema, 1900-tal.
9 kaffeskedar, "Rosen", Gewe
6 kaffeskedar, "Symfoni", Mema
4 kaffeskedar, "Rosenholm", Gab
Sockersked, barnsked samt udda sked med genombruten dekor
Vikt ca 270 gram.
Bruksslitage, repor.