BOKHYLLA, mahogny, 1900-talets mitt.

457192. BOKHYLLA, mahogny, 1900-talets mitt.

Längd 80, bredd 30, höjd 144 cm.

Bruksslitage samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt märken.

Antal besök: 222