MAJ BRITT PHERSSON. olja på på, monogramsignerad.

4571586. MAJ BRITT PHERSSON. olja på på, monogramsignerad.

Ramens mått ca 25x25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 25x25 cm.

Antal besök: 290