PRYDNADSSVÄRD, ett par, metall,1900-tal.

45707. PRYDNADSSVÄRD, ett par, metall,1900-tal.

Längd ca 69 cm.

Slitage, hack och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 69 cm.

Slitage, hack och lagning.

Antal besök: 845