FÅTÖLJ, koskinn, Colombia, 19/2000-tal.

45704. FÅTÖLJ, koskinn, Colombia, 19/2000-tal.

Klädsel i koskinn.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i koskinn.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 165