OIDENTIFIERAD FORMGIVARE. Figurin, keramik, kvinnofigur, signerad "E.P.", sannolikt Danmark, 1930-tal.

456880. OIDENTIFIERAD FORMGIVARE. Figurin, keramik, kvinnofigur, signerad "E.P.", sannolikt Danmark, 1930-tal.

Höjd 35,5 cm.

Bruksslitage, missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35,5 cm.

Bruksslitage, missfärgning.

Antal besök: 1 152