SYBORD, omkring år 1900.

SYBORD, omkring år 1900.
456878. SYBORD, omkring år 1900.

Fanerat med mahogny. Dekor av intarsia. Uppfällbar lock med bakomliggande förvaring. Spiralvridna ben. Längd 47. Höjd 81 cm.

Slitage. Knoppar till inredning saknas. Skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 414