LJUSKRONA, glas och mässing, 1900-talets första hälft.

456868. LJUSKRONA, glas och mässing, 1900-talets första hälft.

Plafond i glas, diameter 42 cm, höjd ca 65.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 437