VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

456829. VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Målad. Överdel med ett glasat dörrpar och bakomliggande hyllplan. Underdel med ett dörrpar och bakomliggande hyllplan samt lådor. Längd 110. Bredd 44. Höjd 179 cm.

Bruksslitage. Smärre avslag på överdelens ena bakre hörn.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 437