KISTA, allmoge, daterad 1809.

456802. KISTA, allmoge, daterad 1809.

Längd 143, bredd 63, 70 cm.

Omfattande slitage, skador, delar saknas, renoverad och kompletterad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 143, bredd 63, 70 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 582