SALSSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft.

456778. SALSSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Bakomliggande hyllplan, 4 lådor.
Längd 125, bredd 55, höjd 185 cm.

Bruksslitage, märken, krackeleringar i färgen samt smärre färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 480