INGRID ATTERBERG. VAS, Burma, Upsala Ekeby.

456763. INGRID ATTERBERG. VAS, Burma, Upsala Ekeby.

Med plåtinsats i koppar.
Vas höjd ca 49 cm.

Slitage, förekommer nagg.

Ingrid Atterberg (1920–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Med plåtinsats i koppar.
Vas höjd ca 49 cm.

Slitage, förekommer nagg.

Ingrid Atterberg (1920–2008)

Antal besök: 2 066