KANDELABER, mässing, Gusum 1997.

456762. KANDELABER, mässing, Gusum 1997.

Signerad BK samt numrerad 198.
5 ljushållare. Höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 ljushållare. Höjd 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 681