FÅTÖLJ med FOTPALL, Alf Svensson, Bra Bohag, Dux, 1900-talets mitt.

456710. FÅTÖLJ med FOTPALL, Alf Svensson, Bra Bohag, Dux, 1900-talets mitt.

Skyltmärkt.

Slitage, repor och märken, klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkt.

Antal besök: 400