BORDSLAMPA, märkt NL 4750, 1900-tal.

456705. BORDSLAMPA, märkt NL 4750, 1900-tal.

Böjbar ljusarm. Högsta höjd ca 44,5 cm.

Slitage, märken, repor, färgbortfall, bucklas skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 857