SPEGEL, träram, 1950/60-tal.

SPEGEL, träram, 1950/60-tal.
456695. SPEGEL, träram, 1950/60-tal.

Spegel med ram i mörkbonat lövträ, rundade hörn, glas indelat i sju fält, rutad dekor.
Höjd 102 cm, bredd 62 cm.

Bruksslitage, ställvis skadad spegelbeläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102 cm, bredd 62 cm.

Antal besök: 1 447