PALL, industri, klädd sits,1940/1950-tal.

456658. PALL, industri, klädd sits,1940/1950-tal.

Etikettmärkt : Trästandard AB , Libro inredningar.
Lägsta höj 52 cm, max höjd 67 cm
Diameter 34 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 34 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 612