PARTI GLAS, 11 delar bl.a Sven Palmquist för Orrefors.

456623. PARTI GLAS, 11 delar bl.a Sven Palmquist för Orrefors.

Vaser samt skålar bl.a vas av Sven Palmquist för Orrefors.

Bruksslitage, beläggningar och mindre nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 542