CURT CARENDI. Barn, olja på pannå, signerad.

456612. CURT CARENDI. Barn, olja på pannå, signerad.

Ca 35 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 35 x 27 cm.

Antal besök: 655