BYRÅ MED SKÅP, 3-lådig, mahogny, 1900-talets mitt.

456607. BYRÅ MED SKÅP, 3-lådig, mahogny, 1900-talets mitt.

Längd 134, bredd 45, höjd 68 cm. Nattduksbord medföljer.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 323