EVA JULIA ALFREDSSON. RÖLLAKANSMATTA, signerad EJA - "Vattenspegel", 140 x 225 cm, 19-/2000-tal.

456565. EVA JULIA ALFREDSSON. RÖLLAKANSMATTA, signerad EJA - "Vattenspegel", 140 x 225 cm, 19-/2000-tal.

EJA = Eva Julia Alfredsson.
Motiv och namn: "Vattenspegel".
Storlek 140x225 cm.

Bra skick!
Något ojämn kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

EJA = Eva Julia Alfredsson.
Storlek 140x225 cm.

Bra skick!
Något ojämn kant.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 803