Leiflers Auktionshus
Mattor & Textil
Mattor
456565. EVA JULIA ALFREDSSON. RÖLLAKANSMATTA, signerad EJA - "Vattenspegel", 140 x 225 cm, 19-/2000-tal.
« Tillbaka till föremålet