TURE HENRIKSSON. Bricka, mässing, Arvika Konstsmide, stämpelsignerad.

4564847. TURE HENRIKSSON. Bricka, mässing, Arvika Konstsmide, stämpelsignerad.

Handdriven.
Mått 57 x 38cm.

Bruksslitage, repor, märken, monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handdriven.
Mått 57 x 38cm.

Antal besök: 212