LEKSAKER, 16 delar, metall och trä.

45647. LEKSAKER, 16 delar, metall och trä.

Viktsats, badkar mm.

Slitage. Ampel med skador. Vågkoppar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Viktsats, badkar mm.

Antal besök: 753