STOLAR, 3 st & GUNGSTOL, Amerikansk modell.

456452. STOLAR, 3 st & GUNGSTOL, Amerikansk modell.

3 st stolar, höjd 95 cm och gungstol, höjd 110 cm.

Bruksslitage. smärre repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 381