HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

456431. HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Lövträ- och rotfaner. En glasad dörr med bakomliggande hyllplan. En dörr med bakomliggande hyllplan. Längd 64. Bredd 45. Höjd 200 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 501