TAKKRONA, empirestil, 1900-tal. Höjd ca 75 cm.

456428. TAKKRONA, empirestil, 1900-tal. Höjd ca 75 cm.

6 ljusarmar. Mässingsstomme behängd med prismor.

Lösa prismor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lösa prismor. Bruksslitage.

Antal besök: 353