THOMAS BENTZEN. Soffbord, 3 st., "Around Coffee Table", för Muuto, vitlackerade.

4564222. THOMAS BENTZEN. Soffbord, 3 st., "Around Coffee Table", för Muuto, vitlackerade.

höjd ca 46, diameter 45 cm.

Slitage, senare bemålade, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 46, diameter 45 cm.

Antal besök: 307